Dr. Šedivý: Covid zabíjí hlavně lidi s cévními chorobami, tlakem, srdcem. Pomoc lék Cardione

Během natáčení rozhovoru s MUDr. Petrem Šedivým v Praze došlo k incidentu, který ztrapnil „elitu“ medicíny. Respektovaný kardiochirurg svým prohlášením ohromil publikum. Především nadával lékařským úředníkům. Petr Šedivý otevřeně prohlásil: „Naplňujete pořady informacemi o viru, ale zavíráte oči před problémem, který v Česku ročně zabije 1,5 milionu lidí!

Proč nikdo nemluví o onemocněních kardiovaskulárního systému? Proč všichni mlčíte, že již existuje přípravek, který hypertenzi zcela eliminuje?“

Tlak! To je hlavní vrah lidí. Nejen v ČR, ale po celém světě. A vy všichni předstíráte, že to tak má být. Nevšimnete si pokročilých preparátů, které tento problém jednou provždy vyřeší.

„Chemie neléčí vaše srdce a cévy, ale zabíje!“ — Petr Šedivý

Kardiovaskulární onemocnění je číslo 1, celosvětově lídři onemocnění z hlediska počtu životů, které si vyžádají. 94% srdečních infarktů a mrtvic je způsobeno vysokým krevním tlakem. V 89% případů je hypertenze při srdečním infarktu a mozkové mrtvici smrtelná.

Pokud mluvíme o konkrétních hodnotách, pak je hypertenze příčinou přibližně 77–78% „přirozených“ úmrtí. V absolutních číslech je to asi 1,5 milionu úmrtí v roce 2020, a vy pletete hlavy a zavádíte neuvěřitelná opatření kvůli téměř asymptomatickému onemocnění, které se navíc objevilo ne dneska a je nepravděpodobné, že někam zmizí.

„Lidé neumírají kvůli viru, ale kvůli opotřebovanému srdci a cévám! Pamatujte si to jednou provždy!“ říká Petr Šedivý.

Statistiky jsou šokující! Epidemie si vyžádala 40 tisíc životů a za stejnou dobu zemřelo téměř 200 000 Čechů na problémy s cévami a srdcem.

A nejvtipnější a nejsmutnější na tom je, že 99,87% těžkých případů Covid-19 jsou lidé s cévními chorobami! S tlakem. Problémy se srdcem. Kdyby tyto nemoci neměli, snášeli by vše asymptomaticky. A to je hlavní riziková skupina. A opět o tom nikdo nemluví, protože okamžitě vyvstane otázka – co děláte pro léčbu lidských krevních cév a srdcí?

 x  „Pane Šedivý, jste odvážný člověk, když se nebojíte takových prohlášení!“

Petr Šedivý: „Jsem už tak stará, že se ničeho nebojím. A já už prostě nemůžu mlčet. Nemůžete jen kecat a nenabízet konkrétní léčbu. Jsem lékař, složil jsem Hippokratovu přísahu a dodržuji ji.

Za svými slovy si vždy stojím. Pandemie pomine, bude vakcína, svět ji přežije, jako každou epidemii předtím. Ale virus chamtivosti a korupce v nás zůstane, obávám se, že navždy. Proti tomuto viru nebyla dosud vyvinuta žádná vakcína.

x „O čem vlastně mluvíte?“

Petr Šedivý: „To, že existují nemoci, které se v naší medicíně běžně léčí léta. Pracuji s kardiovaskulárními chorobami, zabývám se rehabilitací lidí po infarktu a mrtvici. A v této oblastí je podvod všude kolem.

Jsem si jist, že i při léčbě pohybového aparátu, trávicího traktu a čehokoli jiného lze léčit podle příznaků, zmírnit stav, ale neobnovit plně zdraví.

A důvodem jsou farmaceutické korporace a jejich lékařští zástupci, kteří podplácejí lékaře po celé České republice. A nyní, kdy je Covid-19 vyděšen z každého pořadu, je to pro společnosti vůbec nekontrolovatelné. Můžete prodávat testy, dezinfekční prostředky, léky na každý symptom. A v případě smrti svést vše na epidemii. Tohle všechno vidím a dělá se mi z toho špatně.“

Cévy a tlak neléčíme!

x „Chcete tedy říct, že všechny moderní léky na hypertenzi nejsou účinné?“

Petr Šedivý: „Léky na tlak, které se oficiálně předepisují lidem, plní jednu důležitou funkci – převádějí peníze z kapes pacientů do kapes lékařských oligarchů.

Jsou to legální drogy. Posuďte sami. Pacient si vezme prášek, jeho stav se zlepší. Působení léku se zastaví a tlak zase stoupne. Takto fungují všechny drogy. Abyste se cítili dobře, musíte hledat novou „dávku“.

Hlavní věc, kterou je třeba pochopit, je toto: v nouzových situacích „chemické“ léky jsou potřebné a důležité. Zachraňují životy, když je potřeba naléhavá pomoc. V 1. světové válce se například heroin používal na bojišti, aby ranění nezemřeli šokem bolesti.

Ale pokud neustále berete prášky, pak ničí tělo. Stejně jako heroin. Ne tak rychle, ale princip účinku je stejný. A abyste se zbavili vedlejších účinků, prodají vám další prášky. A další. A další. Čím více, tím lépe pro lékárny a farmaceutický byznys.“

x „Ale lidé žijí léta na lécích!“

Petr Šedivý: „Drogově závislí mohou žít i poměrně dlouho. Ale co je to za život?

Když bolí klouby. Když ještě mladí muži, něco přes 50, dostávají prostatitidu a ztrácejí potenci. Když ledviny selžou a otoky začnou mučit. Zpočátku otékají nohy, takže chůze může být obtížná. Pak vnitřní orgány. Že se žaludek stává soudkovitým.

Některé pilulky jsou při dlouhodobém užívání obecně onkogenní. Podívejte se na statistiky rakoviny – zde je ta skutečná epidemie.

Nemluvím o takových maličkostech, jako jsou problémy se spánkem, tinitus, ztráta zraku a sluchu. Seznam může být dlouhý. A důvod je jediný – opotřebované špinavé cévy, které nikdo neošetřuje. Ačkoli přípravek již existuje a vykazuje vynikající výsledky.“

x „Mluvili jste o nějakém průlomovém preparátu na srdce a cévy? Co je to za preparát? Proč zástupci lékáren reagují na jeho název jako upíři na sluneční světlo?“

Petr Šedivý: „Mluvím o „Cardione“. Jedná se o unikátní produkt založený na živých rostlinných vita molekulách.

„Cardione“ je vývojem Českého centra molekulární biologie. Bývá také často nazýván jako „umělé červené krvinky“. Protože výrobek stimuluje tvorbu mladých červených krvinek, které se podílejí na „čištění a opravě“ krevních cév.

„Cardione“ po léta čistí krevní cévy a stabilizuje krevní tlak. Není nutné ho brát nepřetržitě. Za pouhých 7 týdnů zcela obnoví cévní síť a tlak bude dalších 5 let 120 až 80.

Za vývoj tohoto produktu získal tým našich vědců mezinárodní ocenění v terapeutické biologii. Za inovativní průlom v léčbě hypertenze a vaskulárních patologií.

Zdálo by se, že po takovém uznání by lékárny měly stát ve frontě na právo prodávat „Cardione“. Stát by měl tento přípravek osvojit. Ale ne. Úplné, smrtelné ticho. Zdá se, že si nikdo nevšiml průlomu.

A zástupci lékařského byznysu vůbec nesnáší tento produkt. Mají stovky léků, plány na prodej a příjmy. A tyto plány nelze splnit pouze s „Cardione“. Lidé po 7 týdnech léčby zapomínají na cestu do lékárny.

Proto taková nenávist ke „Cardione“. Není možné ho očernit. Přesto existuje mezinárodní uznání, certifikáty, vědecké články, tisíce spokojených pacientů. Proto byla zvolena strategie ignorování. Předstírat, že „Cardione“ neexistuje. A když jsem o něm začal mluvit v pořadech, vyvolalo to proti mně neskrývanou agresi.“

Nastartování samoléčby organismu.

x „Na co tento preparát vůbec je?“

Petr Šedivý: „Hlavním cílem „Cardione“ je obnovení cév. Je to základ, na kterém stojí vaše zdraví.

„Cardione“ obnovuje krevní cévy ve 3 fázích:

 1. Rozkládá cholesterolové plaky.
 2. „Opravuje“ poškození stěn krevních cév.
 3. Zlepšuje vedení nervových vzruchů z mozku.

Obnovení průtoku krve a posílení cévních stěn nastartuje řetězovou reakci obnovy těla. Spustí se skryté imunitní síly a tělo se začne samo léčit.

Tento samoléčebný proces se nazývá auto-regenerace. Tyto mechanismy jsou dány přírodou a „Cardione“ je katalyzátor, klíč, který „spouští“ auto-regeneraci.

Zbavte se 7 nemocí za 7 týdnů!

x „Co člověk získá po kúře terapie“Cardione“?“

Petr Šedivý: „Ach, člověk po kúře „Cardione“ dostane hodně! Podívejte se sami:

 1. Tlak, jako má astronaut.

Za prvé, je to úplné zbavení se hypertenze. Po 7 týdnech pravidelného užívání „Cardione“ se cévní síť těla zcela obnoví. Cévy se stávají elastickými a pevnými. Jinými slovy, cévy ožívají a bez problémů „hasí“ výkyvy krevního tlaku. Ať už kvůli nervům nebo kvůli fyzické námaze, obnovené cévy kompenzují jakýkoli pokles a udrží stabilní tlak 120 až 80.

 1. Zlepšení funkce mozku.

Po použití „Cardione“ se cerebrální oběh zlepší o 73%.

Pacienti s potěšením oznamují, že jím:

 • Zlepšuje se paměť.
 • ➥ Spánek se normalizuje, ochablost a slabost zmizí.
 • Přestává se zvonění v uších.
 • Mizí bolesti hlavy.
 1. Zlepšení zrakové ostrosti, obnovení rohovky.

„Cardione“ čistí nejen velké cévy a tepny, ale také nejmenší kapiláry. Zvláště početné jsou v očích. To vede k obnově buněk sítnice a zlepšení svalového tonusu očí.

 • ➥ Zraková ostrost se zlepší z 0,5 na 2,1 jednotek.
 • Oční tlak se normalizuje.
 • Snižuje příznaky šedého zákalu.
 1. Otoky zmizí.

Obnovuje se správné fungování ledvin a metabolismus tekutin v těle. Ledviny přestávají zadržovat vodu a není třeba užívat diuretika.

 • Přestanou bolet a otékat nohy.
 • Břicho se zmenšuje, protože ustupuje otok orgánů.
 • Tekutina opouští plíce, snáze se dýchá.
 1. Hemoroidy a prostatitida vás nebudou trápit.

Nejvýraznější onemocnění způsobená krevními cévami:

 • Křečové žíly.
 1. Obnovení srdce.

Čištění aorty má příznivý vliv na tonus srdečního svalu. V 93% případů tachykardie vymizí, v 99% je ischemie vyléčena.

 • Srdeční frekvence a puls se normalizují.
 • Mizí bolesti srdce.
 • 17krát nižší riziko srdečního infarktu.
 1. Imunita začíná fungovat.

Zlepšuje se prokrvení kostní dřeně, která se podílí na tvorbě imunitních buněk. To vede ke zvýšení obranyschopnosti organismu.

Imunita je ochránce nejen před viry, jako např. aktuální Covid-19. Hlavní funkcí silného imunitního systému je ochrana před rakovinnými buňkami. Silný imunitní systém včas rozpozná a zničí rakovinné buňky. Nezpůsobuje vznik plnohodnotného nádoru.

Imunitní systém, který funguje alespoň o 50%, je již pro viry nepřekonatelnou bariérou. A to je dnes také velmi důležité.“

Předseda odborového svazu lékárníků zavěsil, když se doslechl o „Cardione“.

Dominik Zemánek Předseda svazu lékárenských řetězců ČR.

Zavolali jsme vedoucímu lékárníkovi země a chtěli jsme vědět, proč v žádné lékárně není „Cardione“.

Dobrý den, pane Zemánku! Řekněte prosím, proč české lékárny ignorují produkt „Cardione“? Slyšel jste o něm?

Proč se zabýváte provokacemi? Na takové otázky nebudu odpovídat!!! Do toho Vám nic není!

– Zavěšení…

Jak dostat „Cardione“.

„Po takovém rozhovoru s vedoucím lékárníkem země vyšlo najevo, že v lékárnách výrobek není a nebude. Ale pořád lze ho dostat, že?“

Petr Šedivý: „Ano, všichni naše občané si mohou „Cardione“ objednat online přímo z výroby.

x „Proč lze tento přípravek sehnat pouze přes internet?“

Petr Šedivý: „Děje se tak ze tří důvodů:

 1. Zajištění kvality. „Cardione“je expedován přímo z továrny k zákazníkovi.
 2. Chránění před zprostředkovateli. Aby nikdo nemohl namotat 10-20-30 tisíc na přeprodej.
 3. Rychlé doručení na adresu.“

Lokální výhody pro důchodce!

Petr Šedivý: „V krajích nyní funguje program Fondu sociální podpory. V rámci tohoto programu si můžete objednat „Cardione“ se slevou 40% až 50%. Stalo se tak v rámci programu prevence nemocí.

Zvýhodnění jsou poskytovány především osobám starším 47 let žijícím v krajích se zvýšenou epidemiologickou situací:

 • ☑ Váš kraj

Důrazně doporučuji neztrácet čas! Druhá šance už nebude. Není známo, jak dlouho program potrvá a jak dlouho budou stačit zásoby „Cardione“.

Získejte „Cardione“ hned teď!

Petr Šedivý: „Chcete-li získat až 50% slevu na „Cardione“ v rámci programu sociální podpory, otevřete jedny z dveří a vyklepněte si slevu na produkt.

Doba konání promo-akce – od 15 srpenа 2022 do 22 srpenа 2022 (včetně)! Poté lze produkt zakoupit pouze za tržní cenu, která je 1640 Kč za balení.“

Důležité:

Došlo se k závěru, že srpen a září je nejlepší čas začít s léčbou hypertenze. Během této doby se účinek užívání produktu zvyšuje. Zotavení je o 47% rychlejší než v kteroukoli jinou roční dobu.

POZOR: V rámci promo-akce od distributora, „Cardione“ lze získat za 890 czk. K tomu je potřeba otevřít dveře s 50% slevou, pak vyplnit objednávkový formulář níže do 22 srpenа 2022 (včetně). Počet akčních balení je omezen. Budete mít pouze dva pokusy!

Marie Hlavatá, Litomyšl: Objednala jsem „Cardione“ pro své rodiče ještě před všemi slevami. Oba mají hypertenzi. Produkt je bomba! Již v prvních dnech přestali pít lékárenské prášky a otravovat své tělo! Tlak se vrátil do normálu. Nyní vám doporučuji „Cardione“!

Lucie Sedláčková, Praha:  Dr. Petr Šedivý je nejčestnější lékař! Vždy mu věřím a nikdy mě nezklamal! Objednala jsem v akci, dostala jsem 50% slevu, stalo to halíře! Přivezeno druhý den kurýrem. Tlak mě velmi otravoval. Teď je všechno v pořádku, nemůžu ani uvěřit.

Jana Kufnerová, Beroun: Všechny ministry bych rozpustila, pořád lžou, tančí podle melodie těch, co jim dávají peníze!! Obdivuji odvahu tohoto lékaře, ale zdá se mi, že už nebude mít kariéru.

Tereza Pokorná, Benešov: Nebýt Vás, pane Šedivý, nikdy bych se o Cardione nedozvěděla. A s velkou pravděpodobností zemřela o pár let později. Měli jste mě vidět dřív… A navíc balíček dorazil také velmi rychle.

Libor Mokroš, Hranice: Dlouhá léta jsem trpěl hypertenzí, došlo až ke ztrátě vědomí, dokonce v práci už si na mě zvykli. Malá změna počasí – skoky tlaku, málem si lekl – konec, okamžitě bez síl. Tachykardie se objevovala v noci. Lékaři se neustále strašili rizikem mrtvice, protože cévy takové výkyvy nevydrží. Bylo to velmi děsivé, protože moje žena zemřela na mrtvici. O Cardione jsem se dozvěděl náhodou, narazil jsem na zmínku v článku a rozhodl jsem se to vyzkoušet. Již několik měsíců jak jsem zapomněl na slabost a tlakové skoky. Cítím se nabitý energií a dokonce i omlazený. Doporučuji všem!

Richard Fischer, Mariánské Lázně: Když jsem začal brát Cardione, ani jsem si nepředstavoval, že účinek bude takový. Bolesti hlavy (závratě) zmizely, dušnost zmizela, všechny příznaky zmizely. A teď, v 53 letech, můžu dát náskok mnoha 30letým. Moc děkuji, že jste lidem otevřeli oči tím, že jste jim o problému pověděli. To od praktického lékaře nikdy neuslyšíte!

Michal Klíč: Telč: Nedávno jsem v televizi sledoval pořad o pacientech s hypertenzí. Tam o tomto produktu hovořili, chlubili se, že jsme vytvořili nejlepší preparát na světě na čištění cév. Podle mě tam byl dokonce i ministr.

Dominika Šimková, Praha: Také jsem objednála, podařilo se mi získat 50% slevu! Slíbili dodání do 2 dnů, těším se!

Štěpán Havelka, Ostrava: Již delší dobu trpím bolestmi hlavy. Tlak se kolísal, pil jsem tento preparát několik týdnů, všechno zmizelo. Děkuji.

Radka Tůmová, Olomouc: Dlouho jsem přemýšlela o čištění kapilárů, nemohla jsem si najít vhodný lék. Zdá se, že to stojí za to a ještě když Petr Šedivý to doporučuje. Věřím mu, je to čestný člověk.

Martina Holubová, Český Krumlov: Není to podvod? Proč inzerovat na webu?

Václav Burian, Kutná Hora: Martino, četla jste ten článek vůbec? Všechno je na internetu, protože v lékárnách jsou chmatáky a chtějí na tom pouze vydělat! A jaký druh podvodu se může stát, když platba proběhne při doručení a ještě můžete vyhrát až 50% slevu z promo-akce? Objednal jsem – doručil mi to kurýr, vše jsem zkontroloval, prohlédl, ohmatal. A na internetu je toho teď hodně – od oblečení a obuvi po spotřebiče a nábytek.

Jan Kollar | Plzeň: Souhlasím s recenzemi. Když jsem začal pít, v prvních dnech jsem již cítil výsledek. Cardione všem doporučuji.

Roman Vášek | Liberec: Bral jsem Cardione se svou manželkou a oba zaznamenali výrazné zlepšení zdraví. Opravdu, kdybychom omládli, přibylo více síly. Tlak se vrátil do normálu. Už žádné bolesti hlavy. Díky moc.

Jitka Doležalová, Brno: Dostala jsem se do nemocnice kvůli vysokému krevnímu tlaku. Léčili mě 3 měsíce. Žádný smysl. Předepsali mi Enap. Pila jsem to ještě půl roku. Pak jsem viděla program v televizi, doporučovali Cardione! Ach můj bože, to je kouzlo. Již rok nebyly žádné příznaky hypertenze. Cardione jsem brala jen měsíc. Velké díky výrobci! S hlubokou poklonou. /agentury/

X X X

KANCLÉŘ  SCHOLZ  BY  MĚL  MÍSTO  DO  ČR  JET  NA  JEDNÁNI  DO  RUSKA

 Německý kancléř Scholz míří do Česka, do Prahy přijede 29. srpna

Německý kancléř Olaf Scholz navštíví 29. srpna Prahu, oznámil tiskový úřad spolkové vlády. Pro Scholze to bude první cesta do Česka v roli kancléře. Scholz již v květnu v Berlíně přijal premiéra Petra Fialu.

O plánované návštěvě v pondělí informoval tiskový úřad německé vlády. „Bližší podrobnosti o cestě budou zveřejněny později,“ uvedl tiskový odbor spolkové vlády.

Očekává se nicméně, že tématy jednání budou ruská invaze na Ukrajinu a dopady války na Evropskou unii včetně energetické bezpečnosti před nadcházející zimou. Evropské unii v tomto pololetí Česká republika předsedá.

Fiala navštívil Scholze v Berlíně 5. května, kdy jejich rozhovoru rovněž dominovala mezinárodní situace po ruské agresi. Scholz tehdy oznámil, že Německo pomůže Česku nahradit zbrojní techniku, kterou Praha poskytne Ukrajině čelící ruské invazi. Konkrétně česká armáda získá od Německa darem 15 tanků Leopard 2A4, dalších až 50 nejmodernějších tanků Leopard verze 2A7+ chce Česko koupit.

Do Prahy se Scholz vydá rok poté, co Česko na tři dny navštívil německý prezident Frank-Walter Steinmeier. Prezident se tehdy na cestu vydal vlakem, aby ukázal blízkost obou metropolí. Scholz do Prahy za týden poletí.

Návštěvy německých kancléřů v ČR

· Prvním šéfem německé vlády, který navštívil samostatnou Českou republiku, byl Helmut Kohl (kancléř v letech 1982 až 1998). Během dvoudenního pobytu v lednu 1997 podepsal s českým premiérem Václavem Klausem česko-německou deklaraci. Setkal se tehdy také s prezidentem Václavem Havlem a kardinálem Miloslavem Vlkem. S oběma jednal především o evropských tématech a rozšiřování Evropské unie a NATO. Byla to Kohlova třetí a poslední návštěva Prahy ve funkcích západoněmeckého a německého kancléře. Poprvé navštívil ještě socialistické Československo v lednu 1988 (před Kohlem byl v ČSSR v roce 1973 Willy Brandt), podruhé pak v roce 1992 přicestoval do ČSFR.

· Opakovaně navštívil Českou republiku Gerhard Schröder (v úřadu 1998 až 2005); poprvé přijel na oficiální návštěvu v září 1999 a naposledy v září 2005 – dva týdny poté, co jeho SPD prohrála volby do Spolkového sněmu – na neoficiální setkání s premiérem Jiřím Paroubkem. Schröder ve funkci kancléře pobýval v ČR také v srpnu 2001 (v rámci dvoutýdenní cesty německými regiony sousedícími s ČR a Polskem), v listopadu 2002 (na summitu NATO), v září 2003 (oficiální návštěva), v říjnu 2004 (pracovní návštěva) a v květnu 2005 (jeho poslední oficiální návštěva Prahy).

· Blízký vztah měla k ČR kancléřka Angela Merkelová (v úřadu v letech 2005 až 2021), která před rokem 1989 opakovaně pobývala v Praze na vědeckých stážích. Na první jednodenní oficiální návštěvu jako šéfka německé vlády přijela v lednu 2007, podruhé Českou republiku navštívila 20. října 2008. Krátké pracovní cesty do Prahy podnikla Merkelová také v dubnu 2012 a v srpnu 2016 (kdy zavítala i na České vysoké učení technické, kde se setkala s někdejšími kolegy z Ústavu organické chemie a biochemie Akademie věd ČR). Naposledy byla Merkelová v ČR v říjnu 2018, a to nejen kvůli připomínce stého výročí vzniku Československa, ale také u příležitosti 90. narozenin bývalého předsedy Akademie věd Rudolfa Zahradníka, který byl jejím mentorem během studijního pobytu v Praze.

X X X

Dceru ideologa Dugina zabili ruští partyzáni, oznámil aktivista. ‚Putin bude sesazen,‘ hlásají

K odpovědnosti za smrt dcery prokremelského ultranacionalistického ideologa Alexandra Dugina se přihlásila neznámá ruská partyzánská skupina s názvem Národní republikánská armáda. Podle agentury AP to oznámil bývalý ruský poslanec a opoziční aktivista Ilja Ponomarjov. AP uvedla, že nebyla schopna existenci skupiny ověřit.

Devětadvacetiletá Darja Duginová zahynula v sobotu při explozi auta nedaleko Moskvy. Podle vyšetřovatelů pod jejím vozem explodovalo výbušné zařízení a zločin byl pravděpodobně naplánován a objednán. Server stanice BBC uvedl, že v autě měl jet i sám Dugin.

Dugin, který je některými zdroji považován za mentora prezidenta Vladimira Putina, podporuje ruskou vojenskou agresi na Ukrajině, stejně jako ji podporovala jeho dcera.

Šéf samozvané proruské Doněcké lidové republiky Denis Pušilin na sociální platformě Telegram napsal, že se Duginová stala obětí „teroristů ukrajinského režimu, kteří chtěli zlikvidovat jejího otce“.

Při explozi auta u Moskvy zemřela dcera proruského ideologa Dugina, nejspíš šlo o cílený útok.

 

Ruský opoziční aktivista Ponomarjov prohlásil, že odpovědnost za smrt Duginové přijala dosud neznámá ruská skupina Národní republikánská armáda.

„Tuto akci, stejně jako mnoho dalších partyzánských akcí na území Ruska v posledních měsících, provedla Národní republikánská armáda,“ řekl podle listu Ukrajinska pravda Ponomarjov. Přečetl také údajný manifest skupiny.

„Prohlašujeme prezidenta Putina za uzurpátora moci a válečného zločince, který rozpoutal bratrovražednou válku mezi slovanskými národy a poslal ruské vojáky na jistou a nesmyslnou smrt… Putin bude námi sesazen a zničen,“ citoval z údajného manifestu.

Listu Ukrajinska pravda Ponomarjov řekl, že s Národní republikánskou armádou je v kontaktu od letošního dubna.

Ponomarjov v roce 2014 jako jediný ruský poslanec hlasoval proti anexi Krymu. Poté uprchl do Spojených států a nyní žije v ukrajinském exilu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Autor a jeho autorem je autor. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.